Przelicz ile oszczędzisz w kantorze:

Oblicz
EUR / PLN
Rkantor.com
4300,10
PLN
(4,3001)
-
Pekao SA
4231,10
PLN
(4,2311)
Zyskujesz:
=
69,00PLN
[wróć do kalkulatora]

Media o nas

  • forbes.png
  • rzeczpospolita.png
  • onet.png
  • wp.png
Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda 24/7
uwaga Kantor nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>

Masz firmę i chcesz oszczędzić na wymianie walut i przelewach?
Dobrze trafiłeś! W Rkantor.com firmy wymieniają walutę po negocjowanym kursie – im więcej wymieniasz, tym więcej oszczędzasz! Masz do dyspozycji 19 kont walutowych za darmo (m.in. konto dolarowe, konto w euro, konto w RUB, konto w NOK i wiele innych)! Wymieniaj crossy walutowe bez przewalutowania na PLN – w Rkantor.com mamy aż 170 par walutowych! Czy wiesz, że na naszej platformie możesz wymieniać waluty nawet bez środków na koncie? To możliwe dzięki wymianie z odroczoną wpłatą. Jesteśmy pierwszym w Polsce kantorem internetowym, który daje Ci aż 2 dni robocze na wpłatę środków na zawartą wcześniej transakcję wymiany. Sam wybierasz termin – możesz dopasować go tak, aby pokrywał się z terminem zapłaty za fakturę od kontrahenta. Jak przystało na profesjonalną platformę do wymiany walut, w Rkantor.com możesz ustawić zlecenie zabezpieczające i oczekujące – obie te usługi są darmowe. Mamy też bezpłatny alert kursowy, dzięki któremu otrzymasz SMS-a i maila o interesującym Cię kursie. W Rkantor.com zlecasz też natychmiastowe przelewy walutowe za 0 zł - w 15 min. zaksięgujemy przelew w USD, EUR, GBP, CHF w 15 bankach – za darmo. Darmowe są też przelewy w złotówkach do wszystkich banków. Nie pobieramy prowizji za przelewy zagraniczne – bez względu na to, ile przesyłasz, zawsze płacisz od 1 euro do max. 15 zł!

Chcesz kupić walutę na zagraniczny wyjazd?
W Rkantor.com bezpiecznie i szybko zrobisz to online, a gotówkę wypłacisz za darmo w oddziale banku blisko domu lub przy biurze podróży. Kiedy tylko chcesz wypłacisz euro i złotówki z bankomatów Euronet w całej Polsce – bez karty! Nie masz konta walutowego lub po prostu konta w polskim banku? Nic nie szkodzi! Po rejestracji w Rkantor.com dostajesz bezpłatny dostęp do 19 kont walutowych – w tym w PLN. Możesz swobodnie zlecać przelewy do banków w Polsce, Europie, a nawet Azji! Jak szybko otworzyć Darmowy Portfel Rkantor.com? 1. Rejestrujesz się online w 5 minut. 2. Aktywujesz konto przelewem lub w oddziale Raiffeisen Polbank. 3. Swobodnie wymieniasz walutę i zlecasz darmowe przelewy w Rkantor.com!

Zarabiasz w walucie i chcesz wymienić ją na PLN?
Podaj pracodawcy numer Twojego konta w Rkantor.com do przelewu, wymień walutę po najlepszym kursie i za darmo wyślij złotówki rodzinie! Chcesz za darmo wypłacić walutę i złotówki w gotówce? Nic prostszego - wybierz oddział Raiffeisen Polbank – masz do dyspozycji placówki w całej Polsce! Wpłatę i wypłatę gotówki w walucie możesz zlecić na dowolną osobę – nie musi być ona użytkownikiem Rkantor.com.

Masz kredyt w walucie i chcesz oszczędzić na wymianie w kantorze internetowym?
Koniecznie sprawdź harmonogram spłaty kredytu! To darmowe narzędzie, w którym zlecasz comiesięczną wymianę waluty i przelew na wskazane konto bankowe. Wystarczy, że raz ustawisz zlecenie i już nie musisz pamiętać o przelewie na ratę kredytu – robimy to za Ciebie ;)