Kantor internetowy »   Bezpieczeństwo i zaufanie  

Bezpieczeństwo i zaufanie

 

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów od początku było naszym priorytetem. Jesteśmy częścią potężnej korporacji finansowej, więc zawsze przyświecała nam troska o zdobycie zaufania ludzi. Z nami nie musisz się obawiać o swoje pieniądze – gwarantujemy Ci spokój.

logo Komisji Nadzoru Finansowego
Komisja Nadzoru Finansowego: Nasze działania nadzoruje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) – jesteśmy zarejestrowaną Krajową Instytucją Płatniczą – dzięki temu nasi klienci mogą czuć się zawsze bezpiecznie.
logo BNP Paribas Bank Polska S.A
Bank BNP Paribas: Wspiera nas kapitał dużego banku BNP Paribas, który gwarantuje stabilność naszej spółki.
ikona GIIF i AML
GIIF i AML: Nadzoruje nas Generalny Inspektor Informacji Finansowej i mamy wdrożoną politykę Anti-Money Laundering, dzięki czemu wiemy, że nie wspieramy terrorystów, oraz nie uczestniczymy w praniu brudnych pieniędzy.
logo certyfikatu opineo słucham swoich klientów
Słucham swoich klientów: Słuchamy wszystkich swoich klientów, czytamy ich komentarze
i aktywnie zbieramy opinie o nas, więc zawsze będziemy szybko pomagać i reagować na Wasze sugestie.
ikona zabezpieczeń technologicznych
Technologia: Mamy najwyższej jakości zabezpieczenia informatyczne, żeby pieniądze naszych użytkowników były jak najbezpieczniejsze. Połączenie z Rkantor.com jest szyfrowane przy użyciu nowoczesnego zestawu szyfrów TLS 1.2. Klucz wystawiony jest przez Geo Trust EV SSL CA – G4.
ikona kontroli
Kontrola: Nasz klient ma zawsze pełną kontrolę nad swoimi środkami, m.in. operacje online potwierdza SMSem.
logo opineo.pl
Opineo.pl: Nie boimy się weryfikacji przez naszych klientów, dlatego jesteśmy na Opineo.pl, żeby każdy mógł wypowiedzieć się o naszych produktach i usługach.
logo BlueSoft
To firma z 14 letnim doświadczeniem na rynku IT, która swoje usługi świadczy obecnie dla największych firm z różnych branż (m. in. sektor bankowy, telekomunikacyjny, ubezpieczeniowy), a jej rozwiązania są obecne w ponad 40 krajach na całym świecie. BlueSoft wspiera nas w zakresie budowania innowacyjnych rozwiązań IT, dzięki czemu jesteśmy w stanie zawsze oferować usługi najwyższej jakości.
Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>