Pomoc

1
Rkantor.com to platforma internetowa, której podstawowym celem jest dostarczenie klientom indywidualnym oraz instytucjonalnym jak najszerszej gamy produktów z zakresu wymiany walut i transferu środków finansowych.
1
Właścicielem Rkantor.com jest BNP Paribas Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy, pod numerem KRS: 0000515965, wpisaną do rejestru krajowych instytucji płatniczych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego.
1
Z naszego serwisu mogą korzystać osoby fizyczne, osoby prawne oraz jednostki organizacyjne niebędące osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje zdolność prawną. Jedynym wymogiem jest posiadanie rachunku bankowego.
1
Wymagania techniczne niezbędne do korzystania z Usług w zakresie oprogramowania obejmują posiadanie i korzystanie przez Użytkownika z działającej przeglądarki internetowej, obsługującej:
 1. szyfrowane połączenia;
 2. pliki cookies;
 3. aplikacje JavaScript w aktualnej wersji.
Do przeglądarek internetowych, wykorzystywanych w związku ze świadczeniem Usług należą:
 1. Internet Explorer w wersji11 lub wyższej;
 2. Google Chrome w wersji 42 lub wyższej;
 3. Mozilla Firefox w wersji 37 lub wyższej;
 4. Opera w wersji 29 lub wyższej.
1
Oba te narzędzia działają na podobnych zasadach, jednak Portfel Rkantor.com oferuje więcej dodatkowych funkcjonalności: możesz tam wymienić 19 walut; w banku dla każdej waluty trzeba zakładać oddzielne konto. Każde konto walutowe to też odrębna umowa, a żeby korzystać z Portfela Rkantor.com wystarczy szybka rejestracja przez internet, która potrwa maksymalnie 3 minuty! Prowadzenie Portfela Rkantor.com jest darmowe, a utrzymanie konta walutowego w banku wiąże się z dodatkowymi opłatami… Jako właściciel konta bankowego nie wymienisz waluty tak tanio jak w Portfelu Rkantor.com – u nas oszczędzasz do 9,5% na wymianie walut w porównaniu do kursów oferowanych przez banki. Dzięki Rkantor.com masz dostęp do dodatkowych usług, z których korzystają też klienci banków: przelewów krajowych i zagranicznych, wpłat i wypłat gotówki w oddziałach Raiffeisen Polbank oraz wypłaty w bankomacie! Nie czekaj - zamień swoje konto bankowe na Portfel Rkantor.com i poznaj nowy wymiar wymiany walut!
 
1
Działalność kantorowa jest przedmiotowo zwolniona z podatku VAT. W związku z tym Rkantor.com nie wystawia faktur VAT. Jedynym dokumentem potwierdzającym zawarcie transakcji kupna/sprzedaży jest potwierdzenie w formie elektronicznej.
1
Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Nie pobieramy żadnych opłat za rejestrację konta, jego utrzymanie, ani likwidację. 
1
 • Transakcje wymiany walut w kantorze można zawierać w dni robocze (poniedziałek-piątek), w godzinach 8:00 - 19:00.
 • Giełda działa 24h/7dni.
 • Przelewy można zlecać w każdym momencie, natomiast realizacja nastąpi w godzinach pracy banku (zgodnie z zasadami realizacji zleceń w danym banku).
 • Biuro Obsługi Klienta działa od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00 - 19:00.
Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>