Kantor internetowy »   Pomoc »   Promocje: program punktowy  

Pomoc

1
Punkty dają możliwość wymiany waluty po kursie średnim rynkowym, czyli najlepszym kursie na rynku. 1 punkt daje możliwość wymiany 1 jednostki dowolnej waluty z oferty Rkantor.com po kursie średnim. Punkty przyznawane są tylko klientom indywidualnym.
 
1
Polecenie uznaje się za skuteczne, gdy osoba polecona zarejestruje się w serwisie Rkantor.com poprzez kod polecający i zatwierdzi pierwszą transakcję w swoim panelu klienta. Samo polecenie (wysłanie zaproszenia) nie jest nagradzane przyznaniem punktów osobie polecającej. Za każde skuteczne polecenie otrzymasz 100 punktów. Punkty przyznawane są tylko klientom indywidualnym. 
1
Punkty są ważne przez 6 miesięcy od daty uzyskania. Po tym czasie niewykorzystane punkty wygasają. Punkty wykorzystywane są począwszy od tych z najkrótszym terminem ważności. Punkty przyznawane są tylko klientom indywidualnym.
1
  1. Zaloguj się do panelu klienta i kliknij w Twój adres e-mail w prawym górnym rogu.
  2. W profilu klienta kliknij przycisk „Wpisz kod” i wklej Twój kod promocyjny.
  3. Punkty zostaną automatycznie zostanie dodane na Twoim koncie! Od razu będziesz je mógł też wykorzystać przy transakcji wymiany walut.
1
Z programu punktowego może skorzystać każdy klient indywidualny, który jest aktywnym użytkownikiem Rkantor.com.
1
- za rejestrację w Rkantor.com
- za polecenie serwisu Rkantor.com znajomym, którzy po rejestracji w Rkantor.com wykonają przynajmniej jedną transakcję,
- za transakcje w kantorze,
- za zdarzenia promocyjne.

Punkty przyznawane są tylko klientom indywidualnym.
Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>