Tańszy kredyt walutowy? Zobacz, rozwiązania dla Ciebie!

zyskaj na wymianie

Oszczędzaj do 9,5 % na wymianie walut

Chcesz korzystnie i wygodnie wymieniać walutę, aby spłacić swój kredyt w banku? W Rkantor.com gwarantujemy Ci zawsze atrakcyjne kursy wymiany walut, dzięki czemu Twój kredyt będzie dla Ciebie zdecydowanie mniejszym obciążeniem.

punkty

Otrzymasz 500 punktów na wymianę walut po jeszcze lepszym kursie!

Zacznij spłacać swój kredyt z Rkantor.com, a już na start otrzymasz od nas 500 punktów promocyjnych na wymianę walut. Dzięki punktom będziesz mógł wymienić online aż 500 jednostek danej waluty po kursie średnim bez spreadu.

polowanie

Polowanie na dobry kurs wymiany

Liczysz na dobry kurs wymiany w przyszłości, ale nie masz czasu, aby śledzić trendy rynku walut? Mamy dla Ciebie rozwiązanie! Wystarczy, że wprowadzisz zlecenie z oczekiwanym przez Ciebie kursem wymiany, a Rkantor.com zrobi resztę za Ciebie! Jeśli kurs osiągnie przewidywany przez Ciebie poziom, zlecenie wykona się błyskawicznie.

przelewy do 20 banków

Bezpłatne i szybkie przelewy do 15 banków

W kantorze internetowym Rkantor.com oszczędzisz nie tylko na atrakcyjnej wymianie walut! Dzięki temu, że Rkantor.com ma rachunki w  CHF, USD, EUR, GBP, PLN w 15 bankach w Polsce, ratę swojego kredytu przelejesz na konto bezpłatnie i szybko! Zobacz listę banków, w których mamy rachunki. 

wymiana walut 24h na dobę 7 dni w tygodniu

Wymieniaj waluty online w dowolnym momencie

Teraz walutę na spłatę raty Twojego kredytu możesz kupować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Kupuj po atrakcyjnym kursie w kantorze lub na giełdzie. Sprawdź najnowszą promocję - z giełdy walutowej możesz korzystać za 0 zł! Oznacza to, że za zawierane tam transakcje nie pobieramy żadnej prowizji. Dowiedz się więcej

bezpieczeństwo

Bezpieczny kantor online

Rkantor.com dba o bezpieczeństwo Twoich danych oraz Twoich pieniędzy. Jako Krajowa Instytucja Płatnicza świadczymy usługi, które spełniają najwyższe bankowe standardy bezpieczeństwa. Jesteśmy pod kontrolą Komisji Nadzoru Finansowego.

przypomnienie

Przypomnienie o spłacie raty kredytu

Często zapominasz o nadchodzącej racie swojego kredytu? Poznaj narzędzia wspomagające spłatę, które będą o tym pamiętać za Ciebie. Wystarczy, że wpiszesz w harmonogram termin spłaty raty Twojego kredytu, a my powiadomimy Cię o zbliżającej się dacie zobowiązania, wysyłając powiadomienie SMS lub e-mail. 

harmonogram

Wygodna spłata kredytu

W Rkantor.com rozumiemy, jak cenny jest Twój czas, dlatego zacznij planować swoje wakacje, a nam pozostaw myślenie o Twojej racie. Rozpocznij od ustawienia w systemie transakcyjnym Rkantor.com harmonogramu spłaty Twojego kredytu. Ustaw zlecenie z terminem raty, a następnie zatwierdź. Od tej pory będzie się ona spłacać automatycznie ze środków na Twoim portfelu. O spłacie Twojej raty powiadomimy Cię automatycznie po wykonaniu zlecenia. Zobacz jak działa harmonogram spłaty kredytu.

Sprawdź ile zaoszczędzisz

Sprawdź co zyskasz w naszym kantorze internetowym:

Turyści

TuryściWyjeżdżasz za granicę? Zobacz jak możesz zaoszczędzić ...biała strzałka

Kredytobiorcy

KredytobiorcyKup walutę taniej i ciesz się niskimi ratami ...biała strzałka

Firmy

FirmySprawdź ofertę i negocjuj ceny do -75%. Korzystne kursy dla firm oraz kantorów ...biała strzałka

Pracujący za granicą

Pracujący za granicąWysyłasz / Odbierasz pieniądze? Skorzystaj z naszej oferty ...biała strzałka

Dla Ciebie

Dla CiebieWypróbuj nasze innowacyjne rozwiązania ...biała strzałka

Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>