Forbes pisze o Rkantor.com!

 
| 01.04.2016 12:05

Już jest! Długo oczekiwany artykuł o Rkantor.com możecie już przeczytać w najnowszym magazynie Forbes :) Ruszajcie do kiosków po numer 4/2016!


Z tekstu naszej specjalistki ds. PR Anny Korzec dowiecie się, co rynek kantorów internetowych ma wspólnego z tortem i dlaczego Rkantor.com jest na nim crème de la crème.

Innowacyjną ofertę naszego kantoru internetowego przedstawi prezes Michał Hojowski, a jeden z naszych klientów, Krzysztof Kanowski z agencji BTL Solutions opowie o swoich doświadczeniach z Rkantor.com z perspektywy klienta firmowego.

Serdecznie zapraszamy do lektury!
 

Powyższa informacja ma charakter wyłącznie informacyjny. Niniejszy wpis nie stanowi rekomendacji, porady inwestycyjnej i nie jest związany ze świadczeniem usług doradztwa inwestycyjnego. Dokument, ani żadna z jego części nie stanowi podstawy do zawarcia jakiejkolwiek umowy lub powstania zobowiązania. Powielanie bądź publikowanie go lub jego części bez pisemnej zgody Rkantor.com jest zabronione.
Wykresy i diagramy przestawione w niniejszym opracowaniu mają charakter wyłącznie ilustracyjny oraz nie są doradztwem inwestycyjnym ani prognozą.


Tematy:

Kursy

Waluty

ekantor

Kantor 8:00 - 19:00 (Pon - Pt)
Giełda 24/7
uwaga Kantor internetowy nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>