Kantor internetowy »   Newsy »   5 oszczędności w kantorze internetowym z branży fintech [Światowy Dzień Oszczędzania]  

5 oszczędności w kantorze internetowym z branży fintech [Światowy Dzień Oszczędzania]

 
| 31.10.2018 16:16

Kantory internetowe powstały jako konkurencja dla oferty banków. W Światowy Dzień Oszczędzania warto sprawdzić, ile możesz oszczędzić dzięki takiemu rozwiązaniu. Co byś powiedział na kantor online z sektora bankowego, z którego korzystasz bez konta w banku i oszczędzasz na przelewach, prowadzeniu kont i wymianie walut?

Jeśli spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa – dlaczego nie? O zabezpieczeniach, jakie wdrożyliśmy w Rkantor.com, pisaliśmy szczegółowo w tym artykule, teraz pora na konkretne wyliczenia:
 

Oszczędność nr 1: nawet 579,60 zł rocznie na prowadzeniu kont w 19 walutach.


W Rkantor.com od razu po rejestracji otrzymujesz dostęp do 19 rachunków walutowych. Za ich otwarcie, prowadzenie i zamknięcie nie pobieramy żadnych opłat. Jeśli przyjmiemy, że za prowadzenie konta w jednej walucie w innej instytucji może zostać pobrana opłata 6,90 zł, to tylko na prowadzeniu 7 kont walutowych rocznie możesz oszczędzić 579,60 zł! A w Rkantor.com możesz korzystać aż z 19 rachunków walutowych za darmo.

Jak działa Portfel walutowy? Czytaj tutaj>
 

Oszczędność nr 2: nawet 195 zł na jednym przelewie walutowym.


Jeśli opłaty za przelewy walutowe są naliczane prowizyjnie, w zależności od wysokości przesyłanej kwoty, to za jeden taki przelew w opcji SHA możesz zapłacić nawet 200 zł! W Rkantor.com opłaty za przelewy walutowe w opcji SHA są stałe i niezależne od wysokości przesyłanej kwoty – wahają się od 1 EUR do 15 zł. Czy wiesz, że przelewy walutowe do 15 banków, w których Rkantor.com ma rachunki, są darmowe i księgowane błyskawicznie – w mniej niż 10 min?

Sprawdź nowe funkcje w przelewach walutowych w Rkantor.com>
 

Oszczędność nr 3: nawet 90 zł na 10 wypłatach gotówki w oddziale.


W Rkantor.com nie pobieramy opłat za wpłatę i wypłatę 8 walut w gotówce w oddziale Raiffeisen Polbank. W sektorze bankowym taka opłata może zostać naliczona – jeśli jednorazowo jest to 9 zł, to w przypadku 10 wypłat uzbiera się już 90 zł.

Wypłata EUR w gotówce nawet w 30 min. Czytaj więcej>
 

Oszczędność nr 4: nawet 175 zł na natychmiastowych przelewach w PLN.


Natychmiastowe przelewy w PLN w systemie Sorbnet w banku są księgowane w ciągu kilkunastu minut, do godziny. Zwykle są one też niestety dodatkowo płatne. W Rkantor.com wszystkie przelewy wymienionej na PLN waluty są bezpłatne, a te zlecane do 15 banków, w których nasz kantor ma rachunki, są księgowane w mniej niż 10 minut – to czasami nawet szybciej niż te w systemie Sorbnet! Jeśli przyjmiemy, że za przelew natychmiastowy w innej instytucji płacisz 35 zł, to na pięciu szybkich natychmiastowych przelewach w Rkantor.com oszczędzasz 175 zł!

Sprawdź oszczędności do 195 zł na jednym przelewie walutowym>
 

Oszczędność nr 5: nawet 200 zł na wymianie walut z 1 000 pkt promocyjnymi.


Punkty promocyjne w Rkantor.com umożliwiają wymianę walut po kursie średnim, czyli bez spreadu. Dzięki zniesieniu opłaty za spread na wymianie 1 000 EUR możesz oszczędzić nawet 200 zł!

Wymiana walut za darmo? Sprawdź jak to możliwe>
 

Sprawdź konkurs z okazji Światowego Dnia Oszczędzania na naszym profilu na Facebooku - do wygrania stylowy POWERBANK!
Kliknij tutaj>>

Interesują cię lifehackowe rozwiązania? Czytaj również:Tematy:

Przelew

Ceny

ekantor

Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>