Kantor internetowy »   Newsy »   Czy korzystanie z Rkantor.com jest darmowe?  

Czy korzystanie z Rkantor.com jest darmowe?

 
| 18.05.2017 15:49

Tak – na każdym etapie korzystania z serwisu. Sprawdźcie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące opłat, a raczej ich braku :)

Czy rejestracja jest darmowa dla wszystkich podmiotów – klienta indywidualnego, jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki i kantoru?

Tak – wszystkie te podmioty rejestrują się w naszym serwisie za darmo. Nie pobieramy opłat na żadnym z etapów rejestracji. Zapisaliśmy to nawet w Tabeli Opłat i Prowizji, którą akceptujesz na pierwszym etapie rejestracji:
Czy logowanie do serwisu i korzystanie z niego online jest bezpłatne?

Tak – nie pobieramy żadnych opłat za logowanie i korzystanie z naszego serwisu. Pobieramy opłaty za niektóre usługi, np. przelewy zagraniczne, wszystkie te informacje są jednak czytelnie rozpisane w naszej Tabeli Opłat i Prowizji.

BEZPŁATNE są m.in.:

 

 • przelewy w złotówkach do wszystkich banków w Polsce i za granicę,
   
 • przelewy walutowe do 14. największych polskich banków,
   
 • wymiana walut w kantorze - zarówno w opcji wymiana natychmiastowa, jak i wymiana z odroczoną wpłatą,
   
 • wymiana walut na giełdzie społecznościowej,
   
 • ustanowienie i odwołanie zlecenia spłaty kredytu (Harmonogram spłaty kredytu),
   
 • ustanowienie i odwołanie zlecenia oczekującego,
   
 • ustanowienie i odwołanie zlecenia zabezpieczającego.


Czy po jakimś czasie od momentu rozpoczęcia korzystania z Rkantor.com są naliczane opłaty?


Korzystanie z serwisu Rkantor.com jest bezpłatne – nie nakładamy żadnych ograniczeń czy przedziałów czasowych.

Wymiana walut w Rkantor.com jest bezpłatna dla wszystkich dostępnych par walutowych, czy są jakieś wyjątki? Czy np. naliczacie opłaty za wymianę walut egzotycznych?

Wymiana walut w Rkantor.com jest bezpłatna dla wszystkich walutowych (jest ich ponad 160) dostępnych w naszym serwisie. Nie naliczamy żadnych opłat bez względu na to, czy korzystasz z wymiany natychmiastowej, wymiany z odroczoną wpłatą w kantorze czy z wymiany na giełdzie walutowej. W przypadku wymiany z odroczoną wpłatą, jeśli chcesz wymienić ponad 100 tys. zł, musisz posiadać w Portfelu kaucję w wysokości 10% wymienianej kwoty. Nie jest to jednak nasza opłata – to zabezpieczenie na poczet transakcji. Jeśli jest ona rozliczana, te wpłacone przez Ciebie wcześniej 10% wchodzi w skład całej wymienianej kwoty.

Czy płacę za SMS-y do zatwierdzania transakcji?

Nie – SMS-y do zatwierdzania transakcji wysyłane są na koszt Rkantor.com, klient nie ponosi żadnych opłat.

Czy płacę za SMS-y z informacjami marketingowymi i informacjami o ważnych wydarzeniach na rynku walutowym?

Nie – za te SMS-y także nie ponosisz żadnych opłat. Pamiętaj, że  za SMS-y z informacjami marketingowymi i informacjami o ważnych wydarzeniach na rynku walutowym otrzymujesz tylko wtedy, jeśli wyrazisz na to zgodę. Raz wyrażoną zgodę na otrzymywanie takich informacji możesz też w każdej chwili cofnąć. Wystarczy, że zalogujesz się do Panelu Klienta, klikniesz Menu->Profil Klienta i okienko do edytowania wyrażonych przez Ciebie zgód na otrzymywanie komunikacji marketingowej.Czy w Rkantor.com obowiązuje okres wypowiedzenia konta? Czy pobierana jest opłata za usunięcie konta?

Nie – swoje konto możesz usunąć bezpłatnie w każdej chwili. Wystarczy, że zalogujesz się do Panelu Klienta, klikniesz Menu->Profil Klienta i zjedziesz na sam dół strony – pod dokumentami obowiązującymi w naszym serwisie znajdziesz polecenie usunięcia konta.
Możesz też poprosić o usunięcie konta w Rkantor.com w naszym Biurze Obsługi Klienta (tel. 22 347 79 90) – pamiętaj, aby przygotować 7-cyfrowy kod do dostępu telefonicznego do serwisu. 

Tematy:

Pomoc

Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>