Kantor internetowy »   Newsy »   Nowa nazwa spółki-właściciela Rkantor.com  

Nowa nazwa spółki-właściciela Rkantor.com

 
| 20.12.2018 15:45
Szanowni Klienci,

miło mi poinformować, że formalnie zakończył się proces przejęcia spółki Raiffeisen Solutions przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Nowa nazwa spółki to BNP Paribas Solutions Sp. z o.o.

Ciągle się dla Państwa rozwijamy i wraz z nowym właścicielem szykujemy wprowadzenie nowych produktów i usług, o których będziemy informować na bieżąco.

Obecnie nazwa naszego kantoru internetowego (Rkantor.com) oraz dostępne w jego ramach usługi pozostają bez zmian. Nie jest wymagane też żadne działanie z Państwa strony. Zmiana nazwy spółki nie ma też wpływu na Tabelę Opłat i Prowizji oraz regulaminy dotyczące funkcjonowania naszego serwisu.
 
 • Numery rachunków bankowych pozostają bez zmian.
  ! Prosimy jednak pamiętać - rachunki dawnego Raiffeisen Polbank nie zostały włączone do systemu BGŻ BNP Paribas. Jeżeli mają Państwo rachunki w dawnym Raiffeisen Polbank, prosimy o zlecenie przelewu na rachunek Rkantor.com w Raiffeisen Polbank – dzięki temu zostanie on zaksięgowany natychmiast w czasie pracy kantoru.
   
 • System bankowości internetowej i mobilnej oraz sposób logowania pozostają bez zmian (www.rkantor.com).
   
 • Nie zmieniają się również dane kontaktowe do Biura Obsługi Klienta: tel. 22 347 79 90, e-mail: bok@rkantor.com.
   
 • Wpłaty i wypłaty gotówki z Rkantor.com nadal będą obsługiwane w placówkach z logo Raiffeisen Polbank.
 
W danych rejestrowych spółki zmienia się tylko jej nazwa. Adres, nr NIP, KRS i regon pozostają bez zmian – znajdą je Państwo w poniższym komunikacie dotyczącym ochrony danych osobowych.
 
Ochrona danych osobowych:
 • Administratorem Państwa danych osobowych jest teraz BNP Paribas Solutions, spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000515965, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości PLN 550.000,00
  Nie ulegają zmianie cele przetwarzania Państwa danych, ani Państwa prawa. Spółka powołała inspektora ochrony danych, z którym można skontaktować się poprzez adres: iodo@rkantor.com.
 
Z wyrazami szacunku
Anna Klimek,
Prezes Zarządu BNP Paribas Solutions Sp. z o.o.
 

Tematy:

ekantor

Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>