Kantor internetowy »   Newsy »   Wymiana walut za darmo? Sprawdź jak to możliwe  

Wymiana walut za darmo? Sprawdź jak to możliwe

 
| 14.11.2017 11:30

W Rkantor.com jeśli jesteś aktywny – zyskujesz, bo każdą wymianę bez punktów promocyjnych w naszym serwisie nagradzamy dodatkowymi punktami. Sprawdź jak to działa!

Na początku uporządkujmy informacje o punktach promocyjnych:

1 promocyjny = 1 jednostka waluty wymieniona bez spreadu, czyli za darmo!
 

 


Punkty promocyjne są przyznawane w Rkantor.com w ramach promocji, która trwa tylko do końca 2017 roku – pospiesz się, żeby wykorzystać wszystkie możliwości zdobywania punktów:

  • 500 pkt dostajesz za rejestrację w Rkantor.com,
     
  • 100 pkt dostajesz za skuteczne polecenie znajomego (skuteczne polecenie oznacza, że znajomy nie tylko zarejestruje się w Rkantor.com, lecz także wymieni walutę),
     
  • 100 pkt dostajesz za wymianę każdego 1000 EUR/USD/GBP/CHF. Ile punktów dostaniesz, jeśli wymieniasz mniejszą kwotę w jednej z tych walut? I co z innymi walutami z oferty Rkantor.com – mamy przecież ponad 170 par walutowych!

Punkty za wymianę walut naliczane są w zależności od kwoty, którą wymieniasz w kantorze internetowym Rkantor.com bez punktów promocyjnych.

Wyliczane są one dla waluty bazowej (pierwszej waluty w parze – jeśli mamy parę AUDPLN, to punkty naliczane są dla AUD) na podstawie iloczynu: wymieniana kwota x mnożnik dla danej waluty.

Przykład:

Wymieniasz 30 000 AUDPLN bez punktów promocyjnych. Punkty naliczane są na podstawie iloczynu wymienianej kwoty, czyli 30 000 x 7% (mnożnik dla waluty AUD) = 2100 punktów promocyjnych. 

Mnożnik dla każdej waluty przedstawia poniższa tabela:
 
Waluta Wartość procentowa (mnożnik)
AUD 7%
BGN 5%
CAD 7%
EUR 10%
USD 10%
GBP 10%
CHF 10%
CZK 0,6%
DKK 1%
HRK 0,18%
HUF 0,04%
JPY 0,08%
NOK 1%
NZD 7%
RON 2,5%
RUB 0,1%
SEK 1%
TRY 2,5%

Jak skorzystać z punktów promocyjnych?
 

1. Zaloguj się do Rkantor.com.

2. Wybierz jak chcesz wymienić walutę w kantorze - natychmiast czy z odroczoną wpłatą. Na pierwszym ekranie zaznacz kwadrat "Chcę wykorzystać punkty". Kurs od razu zmieni się na korzystniejszy :)3. Potwierdź transakcję.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o punktach promocyjnych w Rkantor.com? Sprawdź poniższe artykuły:Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda 24/7
uwaga Kantor nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>