Kantor internetowy »   Newsy »   Prognozy walutowe  

Prognozy walutowe

 
Prognozy walutowe
W tej sekcji znajdziesz długoterminowe analizy ekspertów z Zespołu Analiz Ekonomicznych Raiffeisen Polbank. To wiedza kluczowa dla każdego, kto interesuje się rynkiem walutowym i analizą fundamentalną! Inwestujesz w waluty i chcesz przygotować się do najważniejszych wydarzeń na rynku? Chcesz poznać inną interpretację wydarzeń niż ta, którą czytasz w swoich komentarzach walutowych? Masz kredyt i zastanawiasz się, czy RPP podejmie decyzję o podwyżce stóp procentowych? Koniecznie przeczytaj, a jeszcze lepiej zasubskrybuj publikacje z tej sekcji! Co przygotowali dla Ciebie eksperci?

 R-Forecaster – Kwartalny Przegląd Ekonomiczny
W tej publikacji gruntownie analizowane są tematy takie jak wzrost gospodarczy, sytuacja na rynku pracy, dynamika inflacji, a także polityka monetarna RPP oraz sytuacja budżetu. Znajdziesz tu też kalendarz najważniejszych wydarzeń, które mogą wywołać wahania na rynku walutowym, np. daty ogłoszenia decyzji agencji ratingowych i czynniki, które mogą wpływać na decyzje najważniejszych agencji: Fitch, Moody’s oraz Standard&Poor’s.

R-Forecaster – Miesięczny Przegląd Rynkowy
Co może wpłynąć na euro w najbliższych tygodniach? W jakim trendzie będzie znajdował się dolar? Kiedy Brexitowe negocjacje mogą mieć największy wpływ na funta? W comiesięcznym zestawieniu od Raiffeisen Polbank eksperci przedstawią swoje wnioski z analizy technicznej, połączone z informacjami ważnymi z fundamentalnego punktu widzenia, takimi jak decyzje banków centralnych czy wydarzenia polityczne w kluczowych gospodarkach świata. Wszystko to okraszone czytelnymi wykresami kursów walut. Analizę możliwego zachowania wybranych par walutowych poprzedza wstęp na temat sytuacji polityczno-gospodarczej oraz kluczowych dla polityki fiskalnej i monetarnej decyzji w najbardziej wpływowych krajach świata.

Zestawienie najważniejszych prognoz [PODSUMOWANIE]
Szybki przegląd najważniejszych wskaźników czytelnie przedstawionych w tabelach, podzielony na prognozy miesięczne, kwartalne i roczne. Znajdziesz tu nie tylko zakres wahań kursowych dla najważniejszych par walutowych, takich jak USD/PLN, EUR/PLN i EUR/USD, lecz także wskaźniki takie jak PKB, stopa procentowa EBC oraz FED.
Pamiętaj! Prezentowane w sekcji „Prognozy walutowe” informacje nie są doradztwem inwestycyjnym! To informacje, które warto przyswoić, jeśli poruszasz się na rynku walutowym. Jak trafnie ujął to Benjamin Franklin, „Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski”.
1

2

3

4

5

strzałka w prawo nawigacji paginacji

Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>