Kantor internetowy »   Rkantor.com  
bezpieczeństwo rkantor.com

W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo!

Rkantor.com jest jednym z pierwszych na rynku posiadających status krajowej instytucji płatniczej, wydawany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od samego początku priorytetem dla naszego zespołu jest bezpieczeństwo oraz pełna jawność. Jako spółka ze 100% udziałem Banku BNP Paribas przestrzegamy wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa powierzonych nam środków, danych osobowych oraz skrupulatnie dobieramy partnerów, z którymi tworzymy ofertę produktową (EURONET, Bank BNP Paribas). Nasze dane od pierwszego roku działalności są audytowane.

nowoczesne rkantor.com

Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla różnych grup klientów!

Nasze usługi dedykujemy głównie klientom indywidualnym: spłacającym kredyty walutowe, korzystającym z turystyki zagranicznej, pracującym poza granicami Polski, ale i małym i średnim firmom prowadzącym działalności gospodarcze. Ideą powstania Rkantor.com jest stworzenie serwisu, który nie będzie tylko kojarzony z najlepszą ofertą na rynku wymiany walut, ale również z nowoczesnymi rozwiązaniami, które będą służyć naszym klientom i ułatwiać im życie. 

nowoczesne rkantor.com

Dajemy realne możliwości oszczędzania!

Naszą misją jest przekonanie jak największej liczby klientów do ciągłego korzystania z naszego serwisu, jako alternatywy dla Banków i innych instytucji finansowych. W codziennym życiu, waluty pojawiają się nie tylko w związku ze spłatą kredytu walutowego. Zakupy w Internecie, wyjazdy i wycieczki zagraniczne, praca poza granicami Polski. Transakcje na rynku walutowym, często przy małych kwotach, dają niewielkie oszczędności, natomiast ciągłe korzystanie z serwisu Rkantor.com w długim terminie, zapewnia oszczędności, z których nasi klienci mogą korzystać na co dzień.

zespół rkantor.com

Tworzymy zespół profesjonalistów – odpowiadamy na potrzeby – dajemy rozwiązania!

Korzystanie z naszej oferty daje jeszcze jedną pewność. Nasz zespół to ludzie „nastawieni na innowacje”. Wybierając ofertę Rkantor.com, możecie być Państwo pewni, że będziemy wsłuchiwać się w Wasz głos i dostarczać rozwiązania, które będą ułatwiać Państwu życie. BNP Paribas Solutions to przede wszystkim zespół doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT, bankowości i finansów. Całą energię poświęcamy na tworzenie produktów i usług, których Państwo potrzebują.

ikona pdf

Mamy jasne zasady pracy

Przejrzystość podejmowanych działań to priorytet BNP Paribas Solutions, dlatego sposób działania firmy zapisaliśmy w odpowiednich uchwałach.
Zarząd BNP Paribas Solutions

Michał Kaszkowiak - Prezes Zarządu

Jeden z twórców Rkantor.com, w BNP Paribas Solutions od 2014 roku. Jako Dyrektor ds. Zarządzania Sprzedażą w Rkantor.com był odpowiedzialny za Trading Room, Biuro Obsługi Klienta, Marketing i Zespół Doradców ds. Rynków Finansowych. W branży finansowej pracuje od 12 lat – wcześniej m.in. w domach maklerskich i BNP Paribas.

Kantor 8:30 - 17:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>