Kantor internetowy »   Rkantor.com  
bezpieczeństwo rkantor.com

W naszej pracy stawiamy na bezpieczeństwo!

Rkantor.com jest jednym z pierwszych na rynku posiadających status Krajowej Instytucji Płatniczej wydawany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Od samego początku priorytetem dla zespołu jest bezpieczeństwo oraz pełna jawność. Jako spółka ze 100% udziałem Raiffeisen Bank Polska S.A. przestrzegamy wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa powierzonych nam środków, danych osobowych oraz skrupulatnie dobieramy partnerów, z którymi tworzymy ofertę produktową (EURONET, Raiffeisen Bank Polska S.A.). Nasze dane od pierwszego roku działalności są audytowane.

nowoczesne rkantor.com

Zapewniamy nowoczesne rozwiązania dla różnych grup klientów!

Nasze usługi dedykujemy głównie klientom indywidualnym: spłacającym kredyty walutowe, korzystającym z turystyki zagranicznej, pracującym poza granicami Polski, ale i małym i średnim firmom prowadzącym działalności gospodarcze. Ideą powstania Rkantor.com jest stworzenie serwisu, który nie będzie tylko kojarzony z najlepszą ofertą na rynku wymiany walut, ale również z nowoczesnymi rozwiązaniami, które będą służyć naszym klientom i ułatwiać im życie. 

nowoczesne rkantor.com

Dajemy realne możliwości oszczędzania!

Naszą misją jest przekonanie jak największej liczby klientów do ciągłego korzystania z naszego serwisu, jako alternatywy dla Banków i innych instytucji finansowych. W codziennym życiu, waluty pojawiają się nie tylko w związku ze spłatą kredytu walutowego. Zakupy w Internecie, wyjazdy i wycieczki zagraniczne, praca poza granicami Polski. Transakcje na rynku walutowym, często przy małych kwotach, dają niewielkie oszczędności, natomiast ciągłe korzystanie z serwisu Rkantor.com w długim terminie, zapewnia oszczędności, z których nasi klienci mogą korzystać na co dzień.

zespół rkantor.com

Tworzymy zespół profesjonalistów – odpowiadamy na potrzeby – dajemy rozwiązania!

Korzystanie z naszej oferty daje jeszcze jedną pewność. Nasz zespół to ludzie „nastawieni na innowacje”. Wybierając ofertę Rkantor.com, możecie być Państwo pewni, że będziemy wsłuchiwać się w Wasz głos i dostarczać rozwiązania, które będą ułatwiać Państwu życie. Raiffeisen Solutions to przede wszystkim zespół doświadczonych profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku IT, bankowości i finansów. Całą energię poświęcamy na tworzenie produktów i usług, których Państwo potrzebują.

ikona pdf

Mamy jasne zasady pracy

Przejrzystość podejmowanych działań to priorytet Raiffeisen Solutions, dlatego sposób działania firmy zapisaliśmy w odpowiednich uchwałach.
Zarząd Raiffeisen Solutions
Prezes rkantor.com

Anna Klimek

Od 19 lat związana z Grupą Raiffeisen. Przez 13 lat zajmowała stanowiska menedżerskie w dziale rynków finansowych (analiza, zarządzanie i wsparcie projektów). Obecnie współzarządza projektami digitalizacji dla korporacji i rynków kapitałowych. W Rkantor.com jest odpowiedzialna za IT, operacje oraz marketing. Absolwentka SGH; na tej samej uczelni ukończyła studia podyplomowe Business Intelligence. Uzyskała też dyplom ICAN – Innovation Academy oraz Harvard Business School. 

Kantor 8:00 - 22:00 (Pon - Pt)
Giełda 24/7
uwaga Kantor nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>