Kantor internetowy »   Internetowy Portfel Walutowy  

Jak działa Internetowy Portfel Walutowy?

krok 1

Krok 1.

Otwierasz Portfel i wpłacasz tam pieniądze

krok 2

Krok 2.

Wymieniasz w Portfelu dowolną walutę - w ofercie mamy ponad 170 par walutowych!

krok 3

Krok 3.

Wypłacasz pieniądze z Portfela jak chcesz - przelewem lub EUR i PLN w bankomacie 

Po zasileniu swojego Portfela Walutowego możesz swobodnie korzystać z naszego internetowego kantoru oraz giełdy walutowej. W Portfelu Rkantor.com wymieniasz waluty bez pieniędzy dzięki wymianie z odroczoną wpłatą - w tej usłudze sam wybierasz, kiedy dostarczysz środki na wymianę. Poczekamy na Ciebie nawet 2 dni robocze! Dajemy Ci nieograniczone możliwości - w swoim Portfelu możesz wykonać dowolną liczbę transakcji, a swoje pieniądze wypłacić na kilka sposobów.  

Wyznaczamy nowe standardy bezpieczeństwa wymiany walut:

 

Komisja Nadzoru Finansowego: nasze działania nadzoruje Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) – jesteśmy zarejestrowaną Krajową Instytucją Płatniczą (KIP) – umożliwia to świadczenie usług płatniczych, tj. prowadzenie rachunku płatniczego oraz wykonywanie operacji z tego rachunku.

Bank BNP Paribas: bank o stabilnej, międzynarodowej pozycji. Najwyższy poziom bezpieczeństwa i sandard jakości obsługi klienta.

BDO Polska: audytuje nas BDO Polska, jedna z największych na świecie firm audytorskich z ponad 50-letnią historią, która dba o najwyższe standardy w Rkantor.com.

GIIF i AML: nadzoruje nas Generalny Inspektor Informacji Finansowej. Mamy też politykę Anti-Money Laundering - dzięki temu wiemy, że nie wspieramy terrorystów i nie uczestniczymy w praniu brudnych pieniędzy.

Technologia: dzięki najwyższej jakości zabezpieczeniom informatycznym pieniądze naszych użytkowników są w 100% bezpieczne. Połączenie z Rkantor.com jest szyfrowane przy użyciu nowoczesnego zestawu szyfrów TLS 1.2. Klucz wystawiony jest przez Geo Trust EV SSL CA – G4.

Kontrola: nasz klient ma zawsze pełną kontrolę nad swoimi środkami, m.in. operacje online potwierdza SMS-em.

Zasil Swój Portfel aż 500 pkt na wymianę walut bez spreadu

Kantor 8:30 - 17:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>