Zobacz, rozwiązania specjalnie na Wakacje

wymiana walut 24h na dobę 7 dni w tygodniu

Waluta na wakacje dostępna 24/7

Twoje wakacje zaczynają się już jutro, a Ty wciąż nie zaopatrzyłeś się w obcą walutę? Zależy Ci na czasie? W Rkantor.com możesz kupić walutę online na giełdzie 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu i przelać ją błyskawicznie na swoje konto bankowe. EUR i PLN wypłacisz w bankomacie Euronet 24/7. Dowiedz się więcej

wypłata na 3 sposoby

Wypłacaj gotówkę bezpośrednio z kantoru

W Rkantor.com w każdej chwili masz dostęp do swoich środków. Przed wyjazdem na wakacje możesz wypłacić PLN oraz EUR w bankomacie sieci Euronet.
 

zyskaj na wymianie

Oszczędzaj do 9,5 % na wymianie

Nie musisz już oszczędzać na wakacjach, zacznij oszczędzać na wymianie walut! Kupuj walutę taniej i oszczędzaj na dodatkowe wakacyjne atrakcje. W Rkantor.com znajdziesz korzystne kursy, dzięki którym zyskasz nawet do 9,5% wymienianej sumy.

brak konta walutowego

Wymieniaj waluty bez konta walutowego

W Rkantor.com nie musisz mieć konta walutowego w swoim banku, aby wymieniać walutę online. Możesz wpłacać i wypłacać gotówkę na kilka sposobów, a dostęp do rachunków walutowych aż w 19 walutach otrzymujesz od nas za darmo!

przelewy do 20 banków

Bezpłatne i szybkie przelewy do 15 banków

W Rkantor.com wiemy, że jeśli chodzi o pieniądze, to muszą być one natychmiast tam, gdzie ich potrzebujesz.  Dlatego udostępniamy błyskawiczne przelewy międzybankowe w EUR, USD, GBP, CHF, PLN za darmo do 15 banków w Polsce. Zobacz listę banków, w których mamy rachunki. W ofercie mamy też przelewy w innych 14 walutach, w tym egzotycznych!

bezpieczenstwo

Bezpieczne transakcje

Rkantor.com dba o bezpieczeństwo transakcji jak również danych osobowych. Stosujemy najwyższe, bankowe standardy zabezpieczeń, w tym protokoły szyfrowania danych oraz potwierdzenia smsowe transakcji. Mamy status Krajowej Instytucji Płatniczej, która podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego. Audytuje nas BDO Polska.

punkty

500 punktów na start!

Wyjeżdzasz na wakacje i zastanawiasz się gdzie wymienić walutę? Zrób to w Rkantor.com po najlepszym kursie! Każdy nowy użytkownik otrzyma na start aż 500 punktów, dzięki którym będziesz mógł wymienić aż 500 jednostek danej waluty po lepszym kursie!

bankomat

Gotówka z 6500 bankomatów w Polsce

W Rkantor.com wiemy jak ważny jest stały dostęp do gotówki, dlatego nasi Klienci mogą wypłacać swoje pieniądze w walucie euro lub złotówkach w 6500 bankomatach sieci Euronet w całej Polsce 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu bez użycia karty!

Przelicz ile oszczędzisz w kantorze:

Oblicz
EUR / PLN
Rkantor.com
4567,90
PLN
(4,5679)
-
Bank Pekao SA
4389,10
PLN
(4,3891)
Zyskujesz:
=
178,80PLN
[wróć do kalkulatora]

Sprawdź co zyskasz w naszym kantorze internetowym:

Turyści

TuryściWyjeżdżasz za granicę? Zobacz jak możesz zaoszczędzić ...biała strzałka

Kredytobiorcy

KredytobiorcyKup walutę taniej i ciesz się niskimi ratami ...biała strzałka

Firmy

FirmySprawdź ofertę i negocjuj ceny do -75%. Korzystne kursy dla firm oraz kantorów ...biała strzałka

Pracujący za granicą

Pracujący za granicąWysyłasz / Odbierasz pieniądze? Skorzystaj z naszej oferty ...biała strzałka

Dla Ciebie

Dla CiebieWypróbuj nasze innowacyjne rozwiązania ...biała strzałka

Kantor 8:30 - 17:00 (Pon - Pt)
Giełda walutowa 24/7
uwaga Kantor online nie pracuje? Wymień walutę na giełdzie >>